Siatkarze BT Wózki MOS Wola przegrali dziś w Jaworznie i będzie piąty mecz !

Drużyna BT Wózki MOS Wola przegrała 1:3 z MCKiS Jaworzno w czwartym meczu play off II ligi mężczyzn. Stan rywalizacji 2:2 i o wszystkim zadecyduje piąty mecz, który odbędzie się w Warszawie, w dniu 16 kwietnia.

Drużyna BT Wózki MOS Wola przegrała 1:3 z MCKiS Jaworzno w czwartym meczu play off. Stan rywalizacji 2:2 i o wszystkim zadecyduje piąty mecz, który odbędzie się w Warszawie, w dniu 16 kwietnia.

MCKiS Jaworzno - BT Wózki MOS Wola Warszawa 3:1 (25:17)(23:25)(29:27)(25:22)

Skład BT Wózki MOS Wola:
Szulc, Skalski, Makowski, Iliński, Szcześniewski, Strzeżek, Żurek (libero) oraz Dziubański, Neneman, Kaczmarek.

Siatkarze BT Wózki MOS Wola w pierwszym secie nie grali dobrze i przegrali wyraźnie 17:25.
W drugiej partii nasz zespół zagrał lepiej, dość wysoko prowadził i w końcówce stracił przewagę , pozwalając rywalom na nawiązanie walki. Na szczęście set wygrali siatkarze BT Wózki MOS Wola 25:23.

W trzecim i w czwartym secie siatkarze BT Wózki MOS Wola wysoko prowadzili ( nawet przewagą siedmiu punktów), by potem roztrwonić przewagę i przegrać w końcówce setów.

W tej sytuacji stan rywalizacji jest 2:2 i o wszystkim zadecyduje ostatni, piąty mecz tych zespołów, który rozegrany będzie w Warszawie.
Ze względu na udział drużyny juniorów MOS Wola w finałach mistrzostw Polski, termin ostatniego, piątego spotkania w play off II ligi mężczyzn  BT Wózki MOS Wola - MCKiS Jaworzno ustalono na 16 kwietnia.