Siatkarze BT Wózki MOS Wola wygrali 3:1 z Jaworznem i wyrównali stan rywalizacji.

Po ciężkiej, twardej walce siatkarze BT Wózki MOS Wola pokonali 3:1 MCKiS Jaworzno w drugim meczu rozegranym w hali przy Rogalińskiej. Stan rywalizacji 1:1 i teraz wyjazd na mecze do Jaworzna, w piątek i w sobotę.

Po ciężkiej, twardej walce siatkarze BT Wózki MOS Wola pokonali 3:1 MCKiS Jaworzno, w drugim meczu rozegranym  w hali przy Rogalińskiej. Stan rywalizacji 1:1 i teraz naszych siatkarzy czeka wyjazd na mecze do Jaworzna, które odbędą się już w piątek i w sobotę.

BT Wózki MOS Wola - MCKiS Jaworzno 3:1 (26:24)(19:25)(25:16)(25:23)

BT Wózki MOS Wola:
Gałecki, Skalski, Michor, Strzeżek, Szulc, Iliński, Żurek (libero) oraz Kaczmarek, Dziubański, Neneman.

MCKiS JAworzno:
Nieboj, Deszcz, Michalski, Parkitny, Kostecki, Poprawa, Warchoł (libero) oraz Piwowar, Strejczyk, Kostrzewa.

Sędziowały: I : A.Olszycka, II: K. Mencel (Łódź)

Widzów: 150

Siatkarze BT Wózki zrewanżowali się rywalom z Jaworzna za wczorajsza porażkę.
W pierwszej partii goście prowadzili 4:1, ale potem toczyła się wyrównana walka, choć mecz nie stał na wysokim poziomie , a zawodnicy obydwu zespołów robili wiele błędów własnych. Szczególnie dramatyczna była końcówka seta, a ostatni punkt gospodarze zdobyli za żółtą kartkę, którą otrzymał zawodnik z Jaworzna , za krytykowanie decyzji sędziowskich.

W drugim secie goście wyraźnie przeważali i wygrali wysoko 25:19. Przy stanie 9:15, za Patryka Strzeżka wszedł Bartosz Kaczmarek, ponieważ Strzeżek , który był słabo dysponowany w dniu dzisiejszym, został na dodatek trafiony w obronie piłką w twarz i musiał opuścić boisko.
Bartosz Kaczmarek od momentu wejścia na plac grał bardzo skutecznie i pozostał na boisku do końca meczu.

Trzeci set to zdecydowana przewaga siatkarzy BT Wózki MOS Wola, szczególnie za sprawą bardzo dobrej gry Kaczmarka. Wielu kibiców mówiło, że ten set to Kaczmarek-Show. Bartek grał bezbłędnie w ataku, imponując silnymi zbiciami jak również efektownymi kiwkami i obijaniem piłki o blok rywali. Set wygrany wysoko przez BT Wózki MOS Wola 25:16

Czwarta partia to na początku twarda, wyrównana walka i często na tablicy wyników był wynik remisowy, 4:4, 6:6, 10:10, po czym w połowie seta gospodarze uzyskali kilkupunktową przewagę i wydawało się, że pewnie wygrają tego seta i mecz. Tymczasem goście nie zamierzali kapitulować, ambitnie odrabiali starty, w czym pomogli im sami gospodarze, robiąc sporo błędów własnych. Goście doprowadzili do remisu 23:23, ale gospodarze zmobilizowali się na końcówkę i kapitan Piotr Szulc zakończył silnym atakiem przedostatnią akcję, a za chwilę  Robert Iliński skutecznym blokiem zakończył  ten emocjonujący mecz.

Stan rywalizacji jest więc 1:1 i teraz naszą drużynę czeka wyjazd do Jaworzna na kolejne mecze. Spotkania w Jaworznie odbędą się w piątek i w sobotę.