Aktualności

29.02.2020

Kinder +Sport w wykonaniu dwójek MOS WOLA

Weekend siatkarski jak róg obfitości. Trwają Mistrzostwa Mazowsza Młodzików i Młodziczek, ćwierćfinały Mistrzostw Polski kadetów i kadetek i 1 turniej eliminacyjny dla najmłodszych Kinder + Sport w kategorii dwójek i trójek. Najmłodsze siatkareczki MOS WOLA (rocznik 2009 i 2010) dały radę.

Najlepiej wypadł zespół MOS WOLA 1 ( Jankiewicz Ada i Zosia Kulka pseudonim od dzisiaj „lwie serce”). Wygrały swoją grupę pomimo że „Lwie serce” grało z kontuzją a Ada obgryzała paznokcie z tego powodu. Pokonały UKS Lesznowola 2, siostry klubowe MOS WOLA 4, Krótką Mysiadło 3, Beta Błonie 1, UKS Lesznowola 5.

Zespół MOS WOLA 4 ( Hania Trojanowska i Julka Zych) wypadł poniżej oczekiwań ale jeszcze nie powiedziały ostatniego słowa. Ich atuty ujawnią się za moment.

MOS WOLA 2 (Lena Filipowicz, Iga Dąbrowska, Maja Wyszomirska) wygrały dwa mecze z KS Halinów 1 i Jedynką Kozienice1. Na pochwałę zasługuje inteligencja boiskowa Igi oraz waleczność Leny i Mai.

Bardzo dobry występ zaliczył zespół MOS WOLA 3 (Maja Serdak, Weronika Wincek), który zaliczył 4 wygrane i jedną porażkę.

MOS WOLA 5 ( Lena Oleksiuk, Dagmara Fukowska , Lena Malinowska) zapisują na swoje konto 3 wygrane i 2 porażki.

Po turnieju śmiało możemy powiedzieć, że widać ogromny postęp mentalny i umiejętności siatkarskich. Zgrupowanie siatkarskie dało swoje owoce! Brawo dziewczęta . W poniedziałek ponownie treningowa praca. Dziękuje dziewczętom oraz rodzicom za wsparcie i pomoc organizacyjną.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy