W meczu 1/4 Mistrzostw Polski nasze kadetki pokonują 3-2 Enea Energetyk Poznań

Co za mecz i jakie emocje! Wygrywamy pierwsze spotkanie ćwierćfinałów MP w Gdyni. Spotkanie rozstrzygnął tie break !

Kadetki MOSu wygrywają dwa pierwsze sety. Aby dodać więcej smaczku turniejowi, w trzecim ulegają. Pomimo, że bardzo chciały zakończyć całe spotkanie w czterech setach, to rywalki wywalczyły czwartą odsłonę doprowadzając do tie breaka. Piaty set pod dyktando Mosowianek.

Gratulacje dziewczeta!. Dzisiaj podopieczne trenera Patriaka rozegrają jeszcze jedno spotkanie z gospodyniami turnieju  UKS Gdyńska Akademia Siatkówki

Do zobaczenia do 17.00 i trzymamy kciuki !

Skład kadetek MOS WOLA: Malec, Kwiatkowska, Gawęda, Kaczmarzyk, Krupińska, Bukańska, Mroz, Grodzicka, Rostkowska, Czarnocka, Malinowska, Trzpioła, Mazurek, Butryn

UMKS MOS Wola Warszawa - Enea Energetyk Poznań (26:24, 25:21, 15:25, 24:26, 15:12)