Kadeci MOS WOLA tym razem lepsi.

W drugim meczu 1/4 finału Mistrzostw Polski, kadeci MOS WOLA Warszawa wygrywają 3-0 z LKS Bobowa

UMKS MOS Wola Warszawa – LKS Bobowa 3-0 (25:15, 26:24, 25:22)

Bardzo dobrze weszli nasi kadeci w drugi mecz ćwierćfinałów MP w Rzeszowie. Wygrana do 15 w pierwszym secie uskrzydliła naszych kadetów, ale i zmobilizowała rywali. Drugi set bardzo wyrównany, a swój potencjał pokazali kadeci LKS Bobowa. Podopieczni trenera Marcina Jackowicza gonili ciągle wynik rywali, czego dokonali pod koniec seta a następnie postawili kropkę nad "i" . W trzeciej odsłonie Mosowiacy zagrali swoja siatkówkę . Wynik 3-0 po wczorajszej porażce utrzymuje dalej nasz zespół w grze w walce o awans do półfinałów MP.

Skład MOS Wola: Radowski Damian, Tomaszewski Tymoteusz, Lizińczyk Jan, Przybyłowski Jan, Popieski Michał, Krajewski Piotr, Bagiński Bartosz, Krysiński Hubert, Bartczak Krystian, Cholewiński Jakub, Wojciechowski Wiktor, Ziółkowski Jędrzej (K), Stankiewicz Mateusz (L), Jachowski Szymon (L).