Aktualności

20.02.2020

Naładowaliśmy akumulatory i bak niebieskiego autobusu do pełna

Od czwartku do niedzieli w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 na warszawskiej Woli odbywał się będzie turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski juniorów. Kibice siatkówki na pewno nie będą zawiedzeni.

Sześć zespołów powalczy o awans do kolejnej fazy mistrzostw. Poza gospodarzami - UMKS MOS Wola Warszawa w rywalizacji wezmą udział: GKS Stoczniowiec Gdańsk, BAS Białystok, UKS Sparta AGH Kraków, KS Lechia Tomaszów Mazowiecki i UKS Sport Club Olsztyn. 

Poniżej szczegółowy harmonogram ćwierćfinałów Mistrzostw Polski rozgrywanych w Warszawie:

czwartek  20.02
godz. 16:00 UMKS MOS Wola Warszawa - GKS Stoczniowiec Gdańsk

godz. 18:00 UKS Sparta AGH Kraków - BAS Białystok

piątek  21.02

godz. 10:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

godz. 12:00 BAS Białystok - UKS Sport Club Olsztyn

godz. 16:30 UMKS MOS Wola Warszawa - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

godz. 18:30 UKS Sparta AGH Kraków - UKS Sport Club Olsztyn

sobota  22.02
godz. 10:00 3 m. z gr. A - 3 m. z gr. B

godz. 12:00 1 m. z gr. A - 2 m. z gr. B

godz. 14:00 2 m. z gr. A - 1 m. z gr. B

niedziela  23.02
godz. 10:00 2 m. z gr. A - 2 m. z gr. B

godz. 12:00 1 m. z gr. A - 1 m. z gr. B

- Przygotowania do 1/4 Mistrzostw Polski rozpoczęliśmy tygodniową konsultacją w Węgrowie. Pracowaliśmy dwa razy dziennie nad przygotowaniem fizyczno-motorycznym, techniką indywidualną, a popołudniami trenowaliśmy globalnie. Skorzystaliśmy z odnowy biologicznej oraz obejrzeliśmy film będący klasyką kina z zakresu psychologii sportu: "Cud w Lake Placid". Z moim asystentem Kacprem (Goździkiewiczem - przyp. red.) na odprawach przeanalizowaliśmy Mistrzostwa Mazowsza. Pokazaliśmy zawodnikom, które elementy poprawiliśmy oraz wskazaliśmy mocne strony i następne cele. W Węgrowie mieliśmy kontrolę nad każdą sferą, która może mieć wpływ na nasz sukces. Począwszy od samych treningów, poprzez pozytywne nastawienie, regenerację, sen czy wyżywienie. Naładowaliśmy akumulatory i bak niebieskiego autobusu do pełna. Chcemy, aby nasza gra była coraz bardziej doskonała i na tym skupimy się na ćwierćfinałach, dlatego serdecznie zapraszamy kibiców do naszej świątyni na Rogalińskiej. Bądźcie naszym siódmym zawodnikiem. Nie zawiedziecie się - zachęca Konrad Cop, trener UMKS MOS Wola.

My także zapraszamy wszystkich kibiców siatkówki na Wolę. Emocje gwarantowane.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy