Aktualności

18.02.2020

W parze ze sportem…

Rozpoczynamy przygodę ze sportem, siatkówką , tym samym znajdujemy sposób na siebie. Idą za tym nasze nadzieje, marzenia, porażki i sukcesy. Poddajemy się emocjom w czasie treningów i w czasie rywalizacji. Poznajemy smak gorzkich i słodkich łez. Codziennie stajemy się silniejsi psychicznie i fizycznie, upadamy , mamy chwile zwątpienia by za chwilę ponownie wstać i walczyć o marzenia.

Tak ...tak mniej więcej wygląda nasz rozwój sportowy i sportowe inwestowanie w siebie...ale to nie koniec korzyści z przynależności do sportowej społeczności – w naszym wypadku społeczności MOS WOLA. Czy wiesz, że kształtując cię sportowo, kształtujemy również osobowościowo. Rozpalamy i przygotowujemy do wyznaczania nowych wyzwań w dorosłym życiu, celów i uczymy konsekwencji i wytrwałości? Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że dzięki swoim trenerom i społeczności sportowej przesiąkasz rywalizacją i już na zawsze będziesz walczyć o siebie? Uczymy cię współpracy na boisku, ale to kiedyś przełoży się na to, że nie wyrośniesz na egoistę i samoluba, natomiast będziesz zawsze widział drugiego człowieka? I te przyjaźnie … i relacje, które nawiązujesz a które na zawsze zostaną nie tylko w sercach ale i realnym życiu, w przyszłości.

Dlatego utrwalamy chwile razem spędzone, zatrzymujemy wasze emocje w kadrze aparatu fotograficznego , abyście na zawsze zapamiętali smak młodzieńczych emocji, radości i wzruszeń, których nie tylko jesteście autorami ale i odbiorcami.

Fotogaleria z życia na zgrupowaniu w Przysusze: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.2970268996365309/2970261353032740/?type=3&av=138726976186206&eav=Afbfq8TbwnYuHyNARHQSW0TFP698t8ZoLNF_fl9HbS8-9PKr7Igi8NWbPjS6SU5QIH8&theater

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy