Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zmiana zimowych turnusów siatkarskich w Żyrardowie.

Bardzo szybko mija tygodniowe zgrupowanie najmłodszych roczników minisiatkarzy MOS-u Wola w Żyrardowie.

Program obozu jest bogaty i urozmaicony, oprócz specjalistycznych zajęć sportowych na hali, tradycyjnego turnieju o Nagrodę dyrektora MOS, testów i sprawdzianów umiejętności siatkarskich jest również czas na rekreację i relaks. Zajęcia na basenie, sauna, kręgielnia, gry planszowe i playstation, prezentacje multimedialne i analizy meczowe stanowią urozmaicenie codziennych treningów.

Po tygodniu efektywnej pracy, teraz zasłużony drugi tydzień ferii zimowych dla minisiatkarzy, ale już rekreacyjny, bez treningów, z rodzinami, wśród znajomych i przyjaciół.

W sobotę 15.02.2020 r. ok godz. 16.00 na ulicę Rogalińską 2 wracają chłopcy z Żyrardowa. Tego samego dnia tygodniowy obóz, też w Żyrardowie rozpoczynają kolejne grupy, tym razem z trenerami: Mateuszem Behrem i Miłoszem Rabą wyjeżdża druga grupa starszych kolegów, w kat. mini –„4”. Zbiórka pod MOS-em, ul. Rogalińska 2, godz. 13.30. Chłopcy zakwaterowani będą również w hotelu Aqua z zapleczem sportowo rekreacyjnym.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z ostatnich dni obozu: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.2961002110625331/2960999480625594/?type=3&theater

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry