Juniorki MOS Wola ulegają po zaciętym meczu ESPES Sparcie Warszawa

Drugie spotkanie Mosowianek na parkiecie w Legionowie obfitowało w długie wymiany piłek pomiędzy rywalizującymi zespołami. Niestety po czterech setach musimy uznać wyższość rywalek.

Drugie spotkanie Mosowianek na parkiecie w Legionowie obfitował w długie wymiany piłek pomiędzy rywalizującymi zespołami. Juniorki z Woli wygrywają go do 23.
Nerwowość i napięcie towarzyszące drugiej partii nie pomagała żadnemu z zespołów. Na boisku brylowała Oliwia Kosieradzka skutecznie atakując, Emilia punktując środkiem. Dobrze grały Mosowianki blokiem zatrzymując wielokrotnie ataki Zakrzeskiej (Sparta). Niestety od 21 pkt rywalki zdobywają punkty atakiem oraz blokiem odskakując na dwa punkty (21-23). Dwa błędy własne w końcówce kosztują nas seta. Ulegamy do 21.
Równo punkt za punkt grają Juniorki MOS WOLA w trzeci secie do 13 pkt. Niestety potem mamy słabszy fragment w którym Spartanki odskakują na 4 pkt. Nie dajemy rady odrobić już wyniku i ulegamy do 23.
W czwarty set nie wchodzimy dobrze. Długa seria błędów własnych, zastój na boisku szybko kształtuje przebieg ostatniego seta (1:5)(3:12)(7:16). Odrabianie dużej różnicy jest wyjątkowo trudne przy dobrze predysponowanych przeciwniczkach. Ostatecznie ulegamy w czwartym secie do 15 iw całym spotkaniu 1-3.
Po bardzo wyrównanym i długim pojedynku ulegamy Sparcie Warszawa 1:3 (25:23, 21:25, 23:25, 15:25)

Jutro o godzinie 11:00 ostatni mecz z LTS Legionovią i walka o zwycięstwo naszych siatkarek. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

MOS Wola Warszawa - Sparta Warszawa 1:3 (25:23, 21:25, 23:25, 15:25)

Skład zespołu MOS WOLA: Krupińksa Małgorzata, Kamińska Katarzyna, Mazurek Katarzyna, Postek Sylwia, Kaczmarzyk Emilia, Kosieradzka Oliwia (K), Połosak Wiktoria, Kabala Julia, Rozwadowska Martyna, Butryn Maria, Kwiatkowska Ewa, Sawińska Olga, Trzpioła Zuzanna (L), Kruszewska Martyna(L)