Aktualności

02.02.2020

Drugi zespół Młodzików MOS Wola z awansem do turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza!!

Świetny występ w wykonaniu podopiecznych trenera Damiana Włocha i Łukasza Drzewieckiego w turnieju półfinałowym rozgrywanym w Radomiu. Drużyna złożona głownie z rocznika 2006 zajęła drugie miejsce i uzyskała upragniony awans do turnieju finałowego na Mazowszu. W turnieju finałowym wystąpią dwa zespoły MOS Wola Warszawa !!

Wyniki MOS Wola Warszawa:

MOS Wola Warszawa - UKS Plas Warszawa 2:1

MOS Wola Warszawa – KS Metro II 2:0

MOS Wola Warszawa – UKS Piątka Wołomin 2:0

MOS Wola Warszawa – RCS Czarni Radom 0:2

MOS Wola Warszawa – UKS Olimp Ostrołęka 1:2

Skład MOS Wola: Pawlak Wojciech, Sioćko Mikołaj, Cieślik Gabriel, Drwięga Maciej, Beta Szymon, Lazar Maciej, Kita Adrian, Borkowski Dawid, Mioduszewski Oskar, Wilczewski Antoni, Salata Bartosz, Miedziński Adrian, Frączyk Jan (libero), Chodorowski Daniel (libero).

Sztab szkoleniowy:
Damian Włoch I trener, Łukasz Drzewiecki II trener, Łukasz Kukuczka statystyk.

Kilka słów od trenera Damiana Włocha: ,,Chciałbym serdecznie podziękować trenerowi Łukaszowi Drzewieckiemu oraz naszemu statystykowi za pomoc w trakcie turnieju, dziękuję również zawodnikom, że zostawili całe serce na boisku i walczyli od początku do końca w każdym meczu. I oczywiście wielkie brawa dla naszych niezawodnych rodziców za świetną organizację dopingu, dzięki Wam byliśmy najgłośniejszą drużyną na tym turnieju. Przed nami okres przygotowań do turnieju finałowego, aby pokazać się z jak najlepszej strony i powalczyć o medale’’    

Kolejność końcowa:

1.RCS Czarni Radom awans do finału

2.UMKS MOS Wola Warszawa II awans do finału

3.UKS Olimp Ostrołęka

4.UKS Plas Warszawa

5. UKS 5 Wołomin

6. KS Metro Warszawa

Turniej finałowy odbędzie się w dniach 29.02-01.03 w hali MOS Wola. Zagrają zespoły UMKS MOS Wola Warszawa I, UMKS MOS Wola Warszawa II, KS Metro Warszawa I, RCS Czarni Radom.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy