Aktualności

28.01.2020

Drugie miejsce siatkarzy MOS Wola w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezesa MWZPS w kategorii czwórek.

W niedzielne popołudnie, 26 stycznia w Józefosławiu, nasi siatkarze wzięli udział w Noworocznym Turnieju o Puchar Prezesa MWZPS w minisiatkówce.

Tak jak w innych kategoriach, były to zawody przeznaczone dla ośmiu najlepszych drużyn po turnieju rozstawieniowym, niepunktowane do tabeli rozgrywek minisiatkówki na Mazowszu. Nasi chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze i zajęli drugie miejsce, ulegając o włos w tie breaku zawodnikom Akademii Siatkówki Tomasza Wójtowicza. Turniej ten był dla naszych chłopców doskonałą okazją do podsumowania styczniowej pracy. Przed nami dwa tygodnie trenowania przed feriami i zgrupowanie w Żyrardowie. Tydzień później pojedziemy na pierwszy turniej eliminacyjny do Ożarowa, walczyć o punkty do rankingu.

Dobra gra chłopców optymistycznie nastraja na drugą część sezonu na Mazowszu a niewielka porażka w finale pozostawia pewien niedosyt i chęć zrewanżowania się chłopcom z AS TW. Pierwsza taka okazja pojawi się zaraz po feriach, trzymamy kciuki!

Skład MOS Wola: Adam Gontarz, Hubert Skulimowski, Jeremiasz Sadlok-Lonc, Mikołaj Malinowski, Jakub Barnaś, Marcel Gieruszka.
Trener: Mateusz Behr

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy