Aktualności

27.01.2020

Drugi zespół kadetów w najlepszej szóstce na Mazowszu.

W dzisiejsze popołudnie podopieczni trenera Kellera rozegrali drugi mecz w fazie play-off z MKS MDK Warszawa. Ponownie nasi młodzi zawodnicy potwierdzili przewagę nad przeciwnikiem wygrywając 3:1. Dzięki wygranej kadeci Mosu powalczą w kolejnej rundzie o awans do turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza.

 

Wielkie brawa należą się naszej drużynie za osiągnięty wynik. Zespół złożony z młodszych zawodników pokazał klasę, wytrzymując końcówki setów walcząc o każdą piłkę do końca. W pierwszym i trzecie secie, nasi zawodnicy musieli gonić wynik, ostatecznie wygrywając po fantastycznej walce na przewagi ciężkie końcówki odpowiednio 27:25 i 29:27. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszym zawodnikom w walce o awans do najlepszej czwórki.

 

MOS Wola II Warszawa – MKS MDK Warszawa 3:1 (27:25, 19:25, 29:27, 25:23)

Skład MOS Wola II: Radowski, Kuliński, Budzyń, Wiśniewski, Lizińczyk, Sudoł, Wójcik, Kobyliński, Chaciński, Taczała, Weber, Skrzydło, Kuchta (libero), Żabicki (libero).

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy