Kolejne pięciosetowe derby Warszawy w II lidze mężczyzn. Przegrywamy z Metrem 2:3

Kolejne dramatyczne i wyrównane derby Warszawy w II lidze mężczyzn. Nasi siatkarze przegrali dwa pierwsze sety na Ursynowie, ale podnieśli się i doprowadzili do tie-breaka. Niestety, przegraliśmy piątego seta. Mecz trwał 2 godz. i 28 min. KS Metro - UMKS MOS Wola 3:2(25:17)(25:18)(26:28)(24:26)(15:10).

KS Metro - UMKS MOS Wola 3:2(25:17)(25:18)(26:28)(24:26)(15:10)

Pacholczak, Malangiewicz, Sęk, Pietkiewicz, Leliwa, Iszczuk, Teklak (libero) oraz Borowski, Wachowicz, Gawrzydek, Skrajny, Kubeł, Kubisz.

W naszej drużynie najwięcej punktów zdobyli:

Grzegorz Pacholczak 25 pkt, Pietkiewicz Paweł  21 pkt, Brian Malangiewicz  11 pkt, Paweł Borowski 9 pkt, Paweł Sęk 5 pkt.

Fotogalerię autorstwa Marcina Kalickiego można ogladać na fanpage na facebooku:

Kolejne derby Warszawy, tym razem na Ursynowie z Metrem, przez dwa pierwsze sety przebiegały pod dyktando siatkarzy Metra. Trzecia i czwarta partia były już inne, trwała wyrównana walka, szkoda, że przy słabym poziomie sędziowania. Dobrze, że udało się wygrać te dwie partie i doprowadzić do tie-breaka. W piątej partii zaczęliśmy źle i Metro prowadziło 3:0 i już do końca seta nie zdołaliśmy rywali dogonić, mimo, że graliśmy praktycznie punkt za punkt.