Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podopieczne trenera Miecznikowskiego zajmują trzecie miejsce w II lidze kadetek

Zwycięstwo w dzisiejszym meczu z Krótką Mysiadło 3:1 (25:17, 25:18, 22:25, 25:16) zapewnia naszym zawodniczkom trzecie miejsce w Mazowieckiej II Lidze Kadetek.

Mosowianki były faworytem tego spotkania i wywiązały się z tej roli, zwyciężając za trzy punkty. We wszystkich wygranych setach zawodniczki trenera Miecznikowskiego kontrolowały przebieg od początku do końca. Rywalki stać było tylko na „postraszenie” naszej drużyny wygrywając trzecią partię. Był to bardzo dobry mecz w którym trener mógł sprawdzić wszystkie swoje zawodniczki przed zbliżającym się IV turniejem ligowym młodziczek. 

MOS Wola Warszawa II – Krótka Mysiadło 3:1 (25:17, 25:18, 22:25, 25:16).

Skład MOS Wola: Patrycja Kabala, Zuzanna Ciupak, Aleksandra Dalach, Wiktoria Dalach, Nikola Kozicka (Libero), Natalia Niedzińska, Zuzanna Osuch, Adrianna Malinowska Ilibero), Lidia Budasz, Marta Głuchowska, Bartosiewicz Joanna, Daca Maja.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry