II zespół juniorów MOS WOLA pokonuje METRO II w PLAY OFF

Wygrana 3-1 nad zespołem Metra II we wczorajszym meczu to dopiero początek drogi do realizacji celu- powrotu do pierwszej ligi juniorskiej.

MOS WOLA II - KS Metro II 3-1 (16,16,-21,20)

Skład: Michał Biernacki, Andrzej Łychowski, Mateusz Szaniawski (c), Robert Marcinkiewicz, Jakub Kurowski, Jakub Cholewiński, Szymon Jachowski (l), Michał Brysiak, Mikołaj Czyżak, Michał Jędrych, Mateusz Kielak, Franciszek Melaniuk, Kacper Maroszek, Patryk Pawełas (l)

Trenerzy: Konrad Cop i Kacper Goździkiewicz

"Podopieczni Adasia Nowika zagrali bardzo dobry mecz.

W pierwszych dwóch setach robiliśmy mało błędów i graliśmy bardzo agresywnie.

W trzecim secie gorzej zagrywaliśmy, wpadliśmy w punktowy dołek w jednym ustawieniu i nie byliśmy w stanie w końcówce odrobić straty punktowej.

Czwarty set był najbardziej emocjonujący. Dobre zmiany dali zmiennicy i roztrzygnęliśmy mecz na swoją korzyść. Zrobiliśmy dopiero pierwszy krok, żeby awansować do dalszej fazy play off i powrócić po rocznej absencji dwoma zespołami do 1 ligi juniorów.

Cieszymy się z 3 punktów, ale w piątek na rewanż jedziemy również po zwycięstwo.