Chcieć to móc !

Wczoraj nasze kadetki rozegrały swoje przedostatnie spotkanie w lidze juniorek.

Poprzedni mecz z Węgrowem był bez historii, przegrany 0:3. Młode zawodniczki wiedziały, że nie muszą, a mogą wygrać w tym pojedynku. Pierwszy set rozpoczęły bardzo dobrą grą, co skutkowało wysokim prowadzeniem. Bardzo dobry blok oraz widowiskowe ataki pozwoliły na zwycięstwo w pierwszej partii. Kolejny set to zupełnie inna gra, przeciwniczki prowadzą 15:9, ostatnia szansa, aby obrócić wynik na naszą korzyść. Marysia Butryn bierze na siebie ciężar gry w słabszych dla drużyny momentach, w czego konsekwencji zdobywamy 10 punktów z rzędu!! Nasze siatkarki doprowadzają przewagę do końca. Set kończy bardzo długa akcja, która cieszy jeszcze bardziej bo jest na korzyść zespołu Mos-u. 3 partia od połowy była bardzo wyrównana. Mamy remis po 21. Trener Patriak bierze 2 czas, który wywołał w zawodniczkach jeszcze większą chęć na zwycięstwo. Po wspaniałym meczu naszych zawodniczek dopisujemy do tabeli 3 punkty. Już jutro ostatnie spotkanie ze Spartą 2, miejmy nadzieje, że dziewczyny staną na wysokości zadania i zwycięstwem zakończą 2 rundę.

MOS Wola Warszawa- NIKE Węgrów 3:0(18,19,22)

Skład zespołu MOS WOLA: Krupińska, Czarnocka, Trzpioła, Butryn, Mróz, Malec, Malinowska, Bukańska, Kraszewska, Rostkowska, Gawęda