Aktualności

01.12.2019

33 Międzynarodowy turniej WOLA CUP w kategorii czwórki chłopięce zakończony.

To już kolejny udany projekt , którego organizatorem jest UMKS MOS WOLA oraz Międzyszkolny Ośrodek Sportowy nr 6. Trzy dni rywalizacji wyłoniły końcową klasyfikację turniejową.Zwycięski puchar wywalczył zespół PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE , na drugim miejscu HOT Volleys Wien, trzecie miejsce MKS Bzura Ozorków.

W trzecim dniu turnieju zespoły walczyły o jak najlepsze miejsca . 16 spotkań , w tym 8 rozstrzygniętych w tir braku potwierdziło dobry dobór systemu rozegrania turnieju oraz wyrównany , wysoki poziom rywalizujących drużyn.

Ostatni mecz godny finału, do ostatniej chwili trzymający w napięciu nie tylko zespoły ale również wszystkich zgromadzonych w hali OSiR “KOŁO”

Uroczystego podsumowania 33 Międzynarodowego Turnieju Wola CUP dokonał prezes UMKS MOS WOLA - Krzysztof Zimnicki oraz dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego nr 6 – Paweł Wasilewski. Zamknięcia turniejowych zmagań dopełnił poseł na Sejm – pan Michał Szczerba. We wręczaniu medali, pucharów oraz statuetek dla najlepszych zawodników poszczególnych zespołów uczestniczyli ponadto: Henryk Kośla - sędzia główny turnieju.

 

I jak zwykle kończąc następne przedsięwzięcie składamy ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych osób, które stworzyły trzydniową przygodę z siatkówką:

siatkarzom I siatkarkom MOSu pomagającą przy sędziowaniu , rodzicom oraz trenerom MOSu .

Do zobaczenia za rok!

KLASYFIKACJA KOŃCOWA 33.MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU WOLA CUP

                   zespół                                MVP                            trener

1 MSC      PSP 11 KĘDZIERZYN KOŹLE -Banasiak Dawid -Nurski Marcin

2 MSC      HOTvolleys Wien  - Tudor Dulgheru  - Sawatżki Nina

3 MSC      MKS BZURA OZORKÓW  - Pobrotyn Szymon - Pawłowski Grzegorz

4 MSC      WIFAMA ŁÓDŹ  - Olejniczak Wojciech - Szcześniak Rafał

5 MSC      MOS WOLA I  - Skulimowski Hubert  - Behr Mateusz

6 MSC      TSC BERLINER  - Heur Ben -  Elmrich Dirk

7 MSC       AS TOMASZA WÓJTOWICZ - Gołąbek Jakub - Kisłow Michał

8 MSC       VC DRESDEN - Feuerback Artur - Ruckert Steffen

9.MSC       SMS SPARTA AGH KRAKÓW - Kwandrans Szymon- Kącki Roman

10 MSC      UKS PIAS KROTOSZYN - Figlak Patryk-  Robakowski Piotr

11 MSC UKS Koszałek Opałek Węgorzewo -Sierakowski Kacper -Balewicz Dariusz

12 MSC    UKS PIĄTKA WOŁOMIN- Torsz Szymon - Radziszewski Maciej

13 MSC    UKS TRÓJKA KOBYŁKA - Pietraszko Adam-  Skorek Konrad

14 MSC Exact Systems M-Volej Częstochowa Czapliński Kajetan - Markowski Zbigniew

15 MSC    MOS WOLA II - Dąbrowski Bartosz - Behr Mateusz

16 MSC    GWARDIA LEGIONOWO -Ślubowski Krzysztof- Doktorski Andrzej

Galeria zdjęciowa: https://www.facebook.com/moswola/photos/a.2800208593371351/2800208760038001/?type=3&theater

Galeria zdjęć : https://www.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=2800219680036909&__xts__%5B0%5D=68.ARCvUnNXqzxAMwOn-8jSDMvMP9CEEINuAgoTd38XydQ59srRX0muMe0WFcIZL4lVmwTTULaQcHfdu9eFk09EVUnXG32_qiNbpg6AXIukWkc7CntLrfRemSa4mE3s9jtLzoNlr1ZAvmy0xBTwh6GewxUs9ddy_Sa8U3RljX-YeLBIjGAgfnWZXpPqLkj-RUxJ-DpNdOxNIttYhYQQWsS7yRV48NX-flByvtK8i6rJ5qEC6mz9syMbgb8sRLBTm8HExG_tNDNlrVceS_kPdPv7lEDFix61cGlWuf-A_4Hl_s4Ux-Wls1VPdAlPTdOAFSt_nnLxOvLLCnXvmr20jP0ZUyON27ASIklCAbOK249gaPYoHDw5L0nZCSgK7xN9RSIkZm0r52ZyP4qH7PISHgW9aHSZT11rvcGS6BlhfZGYOxhlnvxH_V5dLY4QYaKGKi1yJSrPc7nZoWTdVZ1XPTQm&__tn__=-UC-R

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy