Kadeci MOS Wola wygrali 3:2 z AZS II Olsztyn i już awansowali do półfinałów mistrzostw Polski.

Drużyna kadetów MOS Wola stoczyła ciężki bój z zespołem AZS II Olsztyn, zakończony zwycięstwem 3:2. Dzięki temu nasz zespół już uzyskał awans do półfinałów mistrzostw Polski. Jutro mecz o pierwsze miejsce z Serbinowem Biała Podlaska na ternieju 1/4 MP.

AZS II Olsztyn - MOS Wola Warszawa 2:3 (21:25)(25:20)(28:30)(25:23)(7:15)

MOS Wola:
Broj, Urbański, Gluz, Trzciński, Nassalski, Schamlewski, Strzeżek (libero) oraz Linka, Olszewski, Komornicki, Michalak.

Jak relacjonuje w rozmowie telefonicznej trener Piotr Najmowicz, nasza drużyna zagrała słaby mecz z zespołem Olsztyna. Szczególnie słabo nasi siatkarze grali na przyjęciu zagrywki.

W każdym secie goście uzyskiwali kilkupunktową przewagę i nasz zespół występował w roli goniących. Czasami pościg sie udawał, innym razem AZS Olsztyn wygrywał seta.

W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużyli jedynie Gluz w ataku, który kończył wiele piłek ze środka oraz Schamlewski , który popisał się wieloma skutecznymi blokami.
Wszyscy pozostali grali nierówno i bardzo przeciętnie.

Cieszy drugie zwycięstwo w turnieju i już zapewniony awans do półfinałów mistrzostw Polski, ale martwi obniżka formy naszej drużyny.

W drugim meczu UKS SErbinów pokonał 3:0 Teczę Narewka i bez straty seta prowadzi w tabeli, mając oczywiście zapewniony awans do dalszych gier.