Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podopieczne trenera Patriaka przegrywają mecz z Ateną w trzech setach

Kadetki występujące w I lidze juniorek podejmowały dzisiaj w hali MOS Wola UKS Atenę. W okrojonym składzie nasze zawodniczki przegrały 0:3.

W pierwszym secie przeciwniczki szybko przejęły inicjatywę i kontrolowały przebieg  spotkania. Tak było do stanu 18:12, kiedy to zawodniczki MOS-u wykorzystały dekoncentrację rywalek i zdobyły kilka punktów z rzędu. To sprawiło, że mecz stał się bardziej wyrównany, ale więcej opanowania wykazały juniorki Ateny zwyciężając do 18.

W drugiej partii zespół Ateny już nie pozwolił sobie na rozluźnienie i od początku do końca dominował w każdym elemencie siatkarskiej sztuki. Efekt – wygrana do 15.

W trzeciej partii ponownie słabszy początek naszej drużyny, a w szczególności nie funkcjonowało przyjęcie. Przeciwniczki raz po raz zdobywały punkty z zagrywki. Zawodniczki trenera Patriaka zebrały się w sobie i zaczęły odpowiadać dopiero gdy przewaga przeciwniczek zrobiła się bardzo wyraźna. Ostatecznie przegrały trzeciego seta 16:25.

Skład MOS Wola Warszawa: Butryn M., Trzpioła Z., Krupińska M., Mróz N., Gawęda J. (Libero), Czarnocka Z., Bukańska D., Kraszewska W.

MOS Wola Warszawa II – UKS Atena Warszawa 0:3 (18:25, 15:25, 16:25)

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry