Aktualności

26.11.2019

Międzynarodowy Turniej WOLA CUP - kat. czwórki chłopięce- program gier.

Już w najbliższy weekend, piątek- sobota- niedziela, od 29.11 do 1.12. ponownie wielkie granie niewielkich siatkarzy. 16 zespołów z całej Polski oraz VC Dresden, Berliner TSC, Hotvolleys Wien - to zapowiedź dużych emocji w wykonaniu siatkarzy wchodzących w świat siatkówki. Uczestnicy turnieju: UMKS MOS Wola I, UMKS MOS Wola II, Hotvolleys Wien, Berliner TSC, VC Dresden, PSP 11 Kędzierzyn-Koźle, MKS Bzura Ozorków, KS Wifama Łódź, UKS Piast Krotoszyn, Exact Systems M-Vol

                               PROGRAM GIER

33. MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ WOLA CUP 2019

MINISIATKÓWKA CHŁOPCY – CZWÓRKI, rocznik 2007 i młodsi

 

 

Grupa A

Grupa B

Grupa C

Grupa D

1. UMKS MOS Wola II

1. UMKS MOS Wola I

1. PSP 11 Kędzierzyn-Koźle

1. MKS Bzura Ozorków

2. KS Wifama Łódź

2. Exact Systems M-Volley Norwid Częstochowa

2. UKS Trójka Kobyłka

2. SMS Sparta AGH Kraków

3. UMKS Gwardia Legionowo

3. UKS Piątka Wołomin

3. UKS Koszałek Opałek Węgorzewo

3. Akademia Siatkówki Tomasza Wójtowicza

4. VC Dresden

4. Berliner TSC

 

4. Hotvolleys Wien

4. UKS Piast Krotoszyn

 

PIĄTEK 29.11.2019

Sektor 1

Sektor 2

Sektor 3

16:00 (1) UMKS MOS Wola II – UMKS Gwardia Legionowo

(2) SMS Sparta AGH Kraków – A. S. Tomasza Wójtowicza

(3) M-Volley Norwid Częstochowa – UKS Piątka Wołomin

17:00 (4) PSP 11 Kędzierzyn Koźle – UKS Trójka Kobyłka

(5) UMKS MOS Wola I – UKS Piątka Wołomin

(6) A. S. Tomasza Wójtowicza – UKS Piast Krotoszyn

18:00(7) VC Dresden –
UMKS MOS Wola II

(8) M-Volley Norwid Częstochowa - Berliner TSC

(9) Koszałek Opałek Węgorzewo – Hotvolleys Wien

SOBOTA 30.11.2019

9:00 (10) PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – Koszałek Opałek Węgorzewo

(11) UKS Trójka Kobyłka – Hotvolleys Wien

(12) MKS Bzura Ozorków – SMS Sparta AGH Kraków

UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU GODZINA 10.00

10:30   (13) KS Wifama Łódź -
VC Dresden

(14) UMKS MOS WOLA I – Berliner TSC

(15) MKS Bzura Ozorków – UKS Piast Krotoszyn

11:30   (16) UMKS MOS Wola II – KS Wifama Łódź

(17) VC Dresden – UMKS Gwardia Legionowo

(18) UKS Trójka Kobyłka – Koszałek Opałek Węgorzewo

12:30 (19) PSP 11 Kędzierzyn-Koźle – Hotvolleys Wien

(20) UMKS MOS Wola I – M-Volley Norwid Częstochowa

(21) MKS Bzura Ozorków – A. S. Tomasza Wójtowicza

13:30 (22) UMKS Gwardia Legionowo – KS Wifama Łódź

(23) UKS Piast Krotoszyn – SMS Sparta AGH Kraków

(24) UKS Piątka Wołomin – Berliner TSC

PRZERWA OBIADOWA

ĆWIERĆFINAŁY

15:30  (25)  A1 –D2

(26)          B1- C2

(27)  B2 –C1

16:30  (28)  A2 – D1

(29)         A3 –D4

(30)  B3 – C4  

17:30  (31)  A4 – D3

(32)         B4 – C3

 

NIEDZIELA 1.12.2019

9:00 (33) P29 – P30

(34) P.31 – P.32

(35) W.29 – W.30

10:00 (36) W.31 –W.32

(37) P.25 – P.26

(38) P.27 – P.28

11:00(39) W.27 – W.28

(40) W.25 –W.26

(41) o miejsce 15 (P.33 – P.44)

12:00(42) o miejsce 13
(W.33 – W.44)

(43) o miejsce 11 (P.35 – P.36)

(44) o miejsce 9 (W.35 – W.36)

13:00(45) o miejsce 7 (P.37 – P.38)

(46) o miejsce 5 (W.37 – W.38)

(47) o miejsce 3 (P.39 – P.40)


              (48) 14:00 – finał  o I miejsce (W.39 -W.40

               ok. 15:00 zakończenie, wręczenie nagród

 

Regulamin turnieju:

  • Miejsce rozegrania turnieju: Hala Sportowa Koło OSiR Wola, ul. Obozowa 60 Warszawa.
  • Uczestniczą chłopcy rocznik 2007 i młodsi, zespoły czwórkowe + 2 rezerwowych. W turnieju gra 16 drużyn.
  • Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów, do 25 punktów z zachowaniem przewagi 2 punktów i ewentualnie tie-break do 15 punktów, również z zachowaniem przewagi. System każdy z każdym w grupie. Pierwsze dwie drużyny z grupy uzyskują prawo do gry o miejsca 1-8. Drużyny z miejsc 3 i 4 grają o miejsca  9-16. O kolejności w grupie decyduje kolejno: liczba zwycięstw, stosunek wygranych setów, stosunek małych punktów, bezpośrednie spotkanie.
  • W ćwierćfinale drużyny z miejsc 1 i 2 rozegrają krzyże o wejście do najlepszej czwórki (szczegóły w harmonogramie gier), a z miejsc 3 i 4 analogicznym systemem o grę o miejsca 9-12.
  • Zwycięzcy grają półfinały o miejsce w finale, przegrani grają w „małym” finale o 3 miejsce itd. w dalszej części drabinki pucharowej.
  • Obowiązują przepisy PZPS dotyczące minisiatkówki (rotacja zawodników, zawodnik zagrywający, itd.),
    wys. siatki – 2,24 m.
  • Organizator zapewnia piłki do rozgrzewki.
  • Prosimy o przybycie wszystkich drużyn na uroczyste rozpoczęcie turnieju.

        Zapraszamy do  kibicowania !!!

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy