Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Młodzicy MOS Wola I wygrywają II turniej ligi wojewódzkiej

W dniach 23-24.11 w Jedlińsku odbył się II turniej I ligi młodzików. W pierwszej lidze udział wzięły dwa zespoły z naszego klubu. Zespół prowadzony przez trenera Konrada Nassalskiego wygrał wszystkie swoje spotkania zajmując pierwsze miejsce, natomiast drugi zespół trenera Damian Włocha ostatecznie zajął piąte miejsce. W drugiej lidze pewne trzecie miejsce zajął trzeci zespół prowadzony przez trenera Łukasza Drzewieckiego.

Wyniki MOS Wola I:

MOS I – MOS II 2:0

MOS I – UKS 5 Wołomin 2:0

MOS I – Olimp Ostrołęka 2:0

MOS I – Metro 2:1

MOS I – Czarni Radom 2:1

Skład: Aleksander Nowik, Mateusz Taczala, Wiktor Dolecki, Maciej Wrzosek, Stanisław Chaciński, Jakub Henzel, Oliwier Żabicki, Daniel Gotowicki, Marcin Duda, Mikołaj Kobyliński, Stanisław Niechcielski.

Wyniki MOS Wola II:

MOS II – MOS I 0:2

MOS II – Czarni Radom 0:2

MOS II – Metro 0:2

MOS II – Olimp Ostrołęka 1:2

MOS II – UKS 5 Wołomin 2:0

Skład: Pawlak Wojciech, Sioćko Mikołaj, Cieślik Gabriel, Drwięga Maciej, Pobrotyn Michał, Borkowski Dawid, Tober Bartosz, Wilczewski Antoni, Kapczyński Kacper, Frączyk Jan (Libero), Chodorowski Daniel (Libero).

Wyniki Białołęcki Volley:

MOS BV - Metro 0:2

MOS BV – Saska 2:1

MOS BV – MKS MDK 2:0

MOS BV – Plas Warszawa 1:2

MOS BV – Iskra 2:1

Skład: Salata, Mioduszewski, Beta, Korczak, Miedziński, Głuchowski, Klatka, Rogulski,  Hołubowicz,  Korodziejewski.

Podsumowanie turnieju przez trenera Drzewieckiego: Turniej był bardzo wyrównany, praktycznie do samego końca nie było wiadomo kto awansuje, a kto spadnie z ligi. Ostatecznie zajmujemy 3 miejsce i jest to dobry wyniki, nadal liczymy w grze o wejście do turnieju półfinałowego MMM. Chciałbym chłopakom bardzo pogratulować za mecz z Iskra, do końca wierzyli, walczyli i wygrali mecz który nie układał sie po naszej myśli, przegrywaliśmy 1-0 w setach i 5-12 w drugim. Dziękujemy rodzicom za wsparcie i głośny doping.

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry