Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dużo i jeszcze więcej grania.

Jesienny turniej dwójek siatkarskich w kategorii dziewcząt skupił liczby przyprawiające zdumienie. Chapeau bas dla organizatorów GLKS Nadarzyn - za ogromne przedsięwzięcie.

60 zespołów z całej Polski a wśród nich chempioni klubowi, 400 rozegranych meczów w ciągu jednego dnia, każdy z zespołów zagrał co najmniej 12 pojedynków. Te cyfry robią wrażenie. MOS WOLA Warszawa wystawił 4 zespoły w tym 11 młodziutkich siatkarek. Przeżyliśmy 8 debiutów indywidualnych i 3 debiuty zespołowe. 

Dla większości nowicjuszek siatkarskich MOS WOLA (i nie tylko) to był turniej pełen emocji. Byliśmy świadkami pierwszych łez związanych z przebiegiem spotkania siatkarskiego jak również wielkiej radości po zdobytych punktach i wygranych meczach. Kibicowali nam nasi rodzice i najbliżsi. Po dwu i półmiesięcznej przygodzie siatkarskiej czujemy, że robimy postępy a jeszcze długa droga przed nami do mistrzostwa. Bierzemy wzorce od najlepszych i jutro do jeszcze intensywniejszej pracy. 

Turniej niezwykle wyczerpujący ale i hartujący charakter sportowy. Tam po prostu należało być!!!! Na oficjalne wyniki przyjdzie nam chwilę zaczekwać, ale już można stwierdzić: wygrywałyśmy dużo spotkań i rywalizacji, pokonałyśmy własne słabości, nabieramy szlifów siatkarskich. 

Składy zespołów MO WOLA:

MOS I- Oleksiuk Lena, Wincek Weronika, Sznajder Paulina

MOS WOLA II- Zych Julia, Trojanowska Hania, Knop Zosia

MOS WOLA III- Filipowicz Lena, Dąbrowska Iga, Wyszomirska Maja

MOS WOLA IV- Jankiewicz Ada, Kulka Zosia

Serdecznie dziękuję rodzicom za współorganizację wyjazdu i udziału w ogólnopolskim turnieju w Nadarzynie. Organizatorom za zaproszenie i mozliwość udziału w turnieju. 

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry