Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Porażka naszych siatkarzy w II lidze mężczyzn w Olsztynie

Nasza drużyna w II lidze mężczyzn przegrała wyjazdowy mecz w Olsztynie. Niestety, nie udało sie wygrać choćby jednego seta. AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola 3:0(25:21)(25:22)(25:18).

 

AZS UWM Olsztyn - UMKS MOS Wola 3:0 (25:21)(25:22)(25:18)

Skład MOS Wola:

Wachowicz, Pacholczak, Bączek, Borowski, Gawrzydek, Leliwa, Drzazga (libero) oraz Skrajny, Iszczuk, Kubisz, Sęk, Buczek Jakub

 

Trener naszej drużyny Krzysztof Wójcik tak skomentował spotkanie z AZS Olsztyn:

" - Zagraliśmy niestety słabiej niż w ostatnich meczach i nie potrafiliśmy nawiązać walki z zespołem gospodarzy. W ostatnich kolejkach nawiązywaliśmy walkę z zespołami z czolowki, zbliżając się do nich poziomem gry. W dzisiejszym meczu przyszło nam zagrać z drużyna, która zajmowała niższe miejsce w tabeli, ale nie weszliśmy na odpowiedni poziom gry i stąd szybka porażka.  Liga jest wyrównana i można jeszcze odrobić stracone punkty, musimy jednak lepiej prezentować się w meczach, nie tylko w treningach."

Sponsorem głównym naszego zespołu są Tramwaje Warszawskie. Wśród sponsorów i partnerów naszej drużyny są Miasto Stołeczne Warszawa, Szybka Kolej Miejska, Staport, Centrum Rehabilitacji Sportowej, Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie, dpd, Informator Stolicy - jako patron medialny

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry