Kadeci MOS Wola rozpoczęli od zwycięstwa 3:0 w ćwierćfinale mistrzostw Polski.

Drużyna kadetów MOS Wola pokonała 3:0 ULKS Tęcza Narewka w pierwszym meczu turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski, który rozgrywany jest w Białej Podlaskiej.

MOS Wola Warszawa - ULKS Tęcza Narewka 3:0 (25:15)(27:25)(25:18)

Skład MOS Wola:
Broj, Urbański, Gluz, Trzciński, Nassalaki, Schamlewski, Strzeżek (libero) oraz: Maluha, Komornicki, Linka, Olszewski, Michalak.

Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz , nasz zespół w pierwszej partii do połowy seta prowadził wyrównaną walkę z drużyną Tęcza Narewka, która reprezentuje województwo podlaskie. Zespół Tęczy grał bardzo ambitnie i imponował grą w obronie. Zawodnicy drużyny z Podlasia nie mają wysikiego składu, ale świetnie walczą w polu i dobrze przyjmują zagrywkę. Od połowy seta nasz zespół zaczął uzyskiwać przewagę i wygrał ostatecznie seta 25:15.

W drugim secie trener Najmowicz wprowadził do gry na środku Olszewskiego w miejsce Schamlewskiego. Od początku seta drużyna Tęcza Narewka objęła prowadzenie i grając niezwykle ofiarnie, utrzymywała korzystny wynik do końca partii. Dopiero w samej końcówce naszym kadetom udało się wygrać seta 27:25.

W trzeciej partii w naszej drużynie, na ataku zamiast Trzcińskiego zagrał Michalak. Początkowo trwała wyrównana walka, ale stopniowo uwidoczniła się przewaga siatkarzy MOS Wola i set wygrany przez naszych siatkarzy 25:18.

Jak podkreslił trener Najmowicz, nasz zespół grał nierówno , trener sprawdził formę  całej "12" naszych graczy.

W drugim meczu pierwszego dnia turnieju, UKS Serbinów Biała Podlaska pokonał AZS II Olsztyn 3:0.