Bez wiary….bez walki

Juniorki MOS WOLA ulegają dzisiaj 0-3 Spartankom.

W pierwszego seta weszły bardzo dobrze nasze rywalki narzucając styl gry. Nie potrafimy odeprzeć ataku Staniszewskiej A. i zagrywki Zakrzewskiej K..Punkty zdobywamy po błędach przeciwniczek a stan 11-22 odebrał wiarę naszym zawodniczkom.

Dobrze natomiast podopieczne trenera Lizińczyka weszły w set drugi. Trzykrotny skuteczny blok, uaktywniona obrona dała nadzieję, że Mosianki zawalczą o seta ( 9-6). Niestety Spartanki przy naszej pomocy odrabiają punkty o doprowadzają do remisu po 12. Ponownie skuteczny atak przeciwniczek z lewego skrzydła i szala zwycięstwa przechyliła się na stronę siatkarek z Bielan. Pomimo walki naszego zespołu ulegamy do 21.

Trzeci set w początkowej fazie przypominał set pierwszy (3-6). Zryw Juniorek z Rogalińskiej mógł się podobać, niestety nie wystarczył by zawalczyć o seta. Ulegamy w secie trzecim do 19 i w całym spotkaniu 0-3.

UMKS MOS WOLA Warszawa – MUKS SPARTA Warszawa – 0-3 (12:25, 21:25, 19:25)

Skład zespołu MOS WOLA: Kamińska K., Wydmańska J., Mazurek K., Postek S., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Kwiatkowska E., Sawińska O., Postek W., Kruszewska M

Trenerzy: Filipowicz P., Lizińczyk S.,