Aktualności

18.11.2019

Pierwszy turniej dla naszych zawodników z roczników 2009 i 2010

W minioną sobotę 16 listopada 2019r nasi najmłodsi adepci z MOS WOLA rozpoczęli swoją wieloletnią przygodę z siatkówką rywalizując w turnieju dwójek chłopców "ISKRA CUP III" w Bydgoszczy.

 
UMKS MOS WOLA I reprezentował duet: Marceli Bonder i Maciej Boczkiewicz (obaj z rocznika 2009) oraz UMKS MOS WOLA II reprezentowali: Dawid Opolski i Bielański i Aleksander Tkacz (obaj z rocznika 2010).
W turnieju udział wzięły 43 drużyny z całej Polski.
Każdy zespół w turnieju rozegrał w ciągu jednego dnia 14 meczów !!!
Podopieczni trenera Miłosz Raby ostatecznie zajęli 11 miejsce UMKS MOS WOLA I
oraz 32 miejsce UMKS MOS WOLA II.
 
Serdeczne podziękowania dla organizatora turnieju, wielkie brawa dla zawodników za postawę oraz dla rodziców za wspaniałą atmosferę.
 
Klasyfikacja końcowa turnieju "ISKRA CUP 3":
 
1 MIEJSCE KPS PROGRESS WRZEŚNIA "1"
2 MIEJSCE STS OLIMPIA SULĘCIN
3 MIEJSCE ZENIT WROCŁAW "1"
4 MIEJSCE AS TRZYNASTKA KOSZALIN "1"
5 MIEJSCE MKS Bzura Ozorków "1"
6 MIEJSCE KPS PROGRESS WRZEŚNIA "2"
7 MIEJSCE MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ "2"
8 MIEJSCE MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ "1"
9 MIEJSCE MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ "3"
10 MIEJSCE KS STAL Grudziądz "1"
11 MIEJSCE MOS WOLA Warszawa "1"
12 MIEJSCE SP ŁOCHOWO "1"
13 MIEJSCE Akademia Młodego Sportowca MINI VOLLEY
14 MIEJSCE AS TRZYNASTKA KOSZALIN "2"
15 MIEJSCE MKS Bzura Ozorków "2"
16 MIEJSCE ZENIT WROCŁAW "2"
17 MIEJSCE UKS PLAS WARSZAWA"1"
18 MIEJSCE UKS Czerwonak "1"
19 MIEJSCE ZENIT WROCŁAW "3"
20 MIEJSCE UKS Jasieniak GDAŃSK"2"
21 MIEJSCE UKS w Jastarni
22 MIEJSCE UKS Jasieniak GDAŃSK "1"
23 MIEJSCE KS STAL Grudziądz "3""
24 MIEJSCE AS TRZYNASTKA KOSZALIN "5"
25 MIEJSCE MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ "4"
26 MIEJSCE UKS CZERWONAK "2"
27 MIEJSCE AS TRZYNASTKA KOSZALIN "3"
28 MIEJSCE UKS PLAS WARSZAWA "3"
29 MIEJSCE UKS Jasieniak GDAŃSK "3"
30 MIEJSCE UKS PLAS WARSZAWA "2"
31 MIEJSCE BKS Chemik Bydgoszcz - Siatkówka Młodzieżowa
32 MIEJSCE UMKS MOS WOLA Warszawa II
33 MIEJSCE KPS PROGRESS WRZEŚNIA "3"
34 MIEJSCE KS STAL Grudziądz "2"
35 MIEJSCE MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ "5"
36 MIEJSCE SP ŁOCHOWO "2"
37 MIEJSCE UKS Jasieniak GDAŃSK "5"
38 MIEJSCE UKS Budowlanka Toruń "3"
39 MIEJSCE KS STAL Grudziądz "4"
40 MIEJSCE UKS Budowlanka Toruń "1"
41 MIEJSCE UKS Budowlanka Toruń "2"
42 MIEJSCE AS TRZYNASTKA KOSZALIN "4"
43 MIEJSCE UKS Jasieniak GDAŃSK "4"
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy