Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Udany turniej DAMONS CUP dla chłopców z rocznika 2007

Ubiegły weekend to nie tylko mocno obsadzony turniej młodzików na warszawskiej Woli. W sobotę 16 listopada chłopcy rocznika 2007 (czwórki) wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Minisiatkówki DAMONS CUP organizowanym przed zespół PSP 11 Kędzierzyn Koźle - aktualnych mistrzów Polski w minisiatkówce w tym roczniku.

Nasza gra w turnieju to wzloty i upadki. Spokojne wygrane pierwsze 2 mecze w grupie (PSP 19 K-K i Jastrzębski Węgiel) nie przełożyły się na dalszą dobrą grę. Kolejne mecze to porażka z UKS 22 Kraków, zwycięstwo bo świetnym meczu z Jedynką Międzyrzecz oraz porażka z mistrzami Polski - PSP 11 Kędzierzynem Koźle.
Po 5 meczach (3 zwycięstwa i 2 porażki) pozostało nam walczyć o miejsca 5-9. Najpierw ponownie spotkaliśmy się z zespołem z Jastrzębia, gdzie znów pokazaliśmy lepszą grę i spokojnie kontrolowaliśmy mecz. Ostatnie spotkanie to walka z naszymi wielokrotnymi rywalami - Bzurą Ozorków, z którą już nie raz mierzyliśmy się na boisku. Siatkarze MOS bardzo chcieli udowodnić sobie i przeciwnikom, że jesteśmy w stanie zagrać na naprawdę dobrym poziomie. 
Po bardzo zaciętym spotkaniu ostatecznie wygrywamy 2:1 i cały turniej kończymy na piątym miejscu.
Bardzo ciekawie wyglądał mecz finałowy turnieju, gdzie spotkały się aktualni mistrzowie i wicemistrzowie Polski z rocznika 2007. Tym razem zespołowi UKS Koral Wrocław udało się zrewanżować kolegom z Kędzierzyna i to oni ostatecznie tryumfowali w turnieju.

Przed naszymi siatkarzami dwa tygodnie przygotowań do turnieju WOLA CUP, który odbędzie się za 2 tygodnie w Warszawie. Z niektórymi zespołami spotkamy się ponownie, liczymy na rewanż!

Organizatorom, trenerowi Marcinowu Nurskiemu wraz z całym zespołem PSP 11 Kędzierzyn Koźle, dziękujemy za wspaniały turniej i fantastyczną atmosferę przez cały dzień. 

Skład MOS Wola:
Adam Gontarz
Marcel Gieruszka
Jeremiasz Sadlok-Lonc
Jakub Barnaś
Hubert Skulimowski
Mikołaj Malinowski

Trener: Mateusz Behr

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry