13.11.2019

Wygrana po walce z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

W dniu 13.11 kadetki UMKS MOS Wola Warszawa rozegrały na wyjeździe mecz z NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie wygrane 3:2 (22:25, 23:25, 25:21, 25:14, 15:11) przez Warszawski zespół.

W pierwszych 2 setach dobrze zaczęta gra i prowadzenie od początku. W końcówkach pojawiło się zbyt dużo błędów własnych, które natychmiast wykorzystały rywalki wygrywając obie partie. Trzeci set pozbawiony wcześniejszych potknięć oraz rotacja składem spowodowały uspokojenie wyniku na 2:1. Wygrywamy 25:21. Na 4 set wychodzimy pewniej, zdobywając punkty skuteczną zagrywką, nie popełniamy błędów, kończymy ataki. W tie breaku zaczynamy od złego przyjęcia, które rodzi za sobą 3 kolejne. Zdobywamy punkt i odrabiamy straty na 8:6 dla nas. Fantastyczne bloki w wykonaniu Emilki Kaczmarzyk prowadzą do powiększania przewagi. Już do końca seta gramy swoją siatkówkę. Wygrywamy 15:11. Na uwagę zasłużyła Kasia Mazurek, która od początku meczu ciągnęła grę zespołu, kończąc ataki i zdobywając niekiedy seriami punkty z zagrywki.

Skład: Butryn M., Kaczmarzyk E., Kwiatkowska E., Malec A., Mazurek K., Trzpioła Z., Czarnocka Z., Krupińska G., Gawęda J. Trener: Janusz Patriak