Przegrana drugiego zespołu juniorek z NIKE Węgrów.

Zespół trenera Patriaka ulega w trzech setach z bardziej doświadczonymi rywalkami z NIKE Węgrów w I lidze juniorek. NIKE Węgrów - UMKS MOS WOLA Warszawa II 3:0 (25:9, 25:15, 25:19)

Pierwszy set to błędy własne, częsty brak porozumienia między zawodniczkami oraz spóźniony blok do przyspieszanych piłek zespołu z Węgrowa zaskutkowały wysoką przegraną do 9.

W kolejnym secie zmniejszona ilość błędów i kończące ataki dały nam możliwość zbliżania się punktowo do rywalek. Jednak doświadczenie wzięło górę, ostatecznie przegrywamy do 15.

W trzeciej partii zespół MOSu bardzo dobrze popracował w elemencie blok-obrona. Skuteczna zagrywka i kończące ataki pozwalały na utrzymanie remisu. Od wyniku 18:16 dla przeciwnika błędy w przyjęciu zagrywki uniemożliwiły dalszą grę. Set przegrany do 19.

Skład zespołu MOS WOLA: Butryn M., Malec A., Krupińska G., Kraszewska W., Gawęda J., Rostkowska J., Malinowska P., Bukańska D., Czarnocka Z., Trzpioła Z.