MOS WOLA Warszawa

28.03.2024, 11:54

Juniorzy MOS WOLA realizują konsekwentnie założony plan.

W II lidze juniorów zgodnie z założeniami - kolejna wygrana. W tabeli po 6 meczach zajmujemy drugie miejsce. LKS Wrzos Międzyborów - UMKS MOS Wola Warszawa 1- 3 (22-25, 21-25, 25-21, 20-25)

Konsekwentna gra w ataku i w polu zagrywki pozwoliła odnieść zwycìęstwo juniorom MOSu Wola Warszawa w dwóch setach. Przestój w naszej grze pozwolił drużynie z Międzyborowa urwać trzeciego seta. Od połowy 4 seta zarysowała się kilkupunktowa przewaga naszego zespołu,  którą utrzymaliśmy do końca seta.

Skład: Biernacki Michał, Brysiak Michał, Maroszek Kacper, Kielak Mateusz, Marcinkiewicz Robert, Melaniuk Franciszek, Pawełas Patryk, Kurowski Jakub, Czyżak Mikołaj, Dąbrowski Dawid, Łychowski Andrzej, Szaniawski Mateusz.
Trener: Adam Nowik