LTS Legionovia lepsza w starciu z naszym drugim zespołem juniorek

W hali przy ul. Rogalińskiej podopieczne trenera Patriaka przegrały w trzech setach z LTS Legionovia w Mazowieckiej I Lidze juniorek.

Mecz dla naszych młodszych zawodniczek był niezwykle wymagającym testem. Legionowianki przystąpiły do meczu bardzo zdeterminowane i po chwili od rozpoczęcia meczu objęły prowadzenie 5:1. Trener Patriak poprosił szybko o czas, ale reakcji zespołu nie było. Nasze zawodniczki popełniały dużo błędów własnych zarówno w polu serwisowym jak i w ataku. Set skończył się skutecznym atakiem z lewego skrzydła przeciwniczek, przegrywamy do 17.

Początek drugiej partii zwiastował, że nasze zawodniczki wreszcie skutecznie powalczą. Długo na tablicy wyników było remisowo (12:12), ale przy stanie 17:18 przeciwniczki zaczęły ponownie odskakiwać. Legionovia regularnie punktowała, natomiast po naszej stronie bardzo duże problemy z przyjęciem zagrywki, przez co dystans utrzymywał się na bezpiecznym poziomie 5 punktów. Ostatecznie przegrywamy drugą partię do 20.

W kolejnym secie zawodniczki z Legionowa już na samym początku seta objęły kilkupunktowe prowadzenie, przewaga cały czas rosła (5:12). Słaba gra naszego zespołu spowodowała, że szybko przegrywamy do 14 i cały mecz 0:3.

MOS Wola II Warszawa – LTS Legionovia I 0:3 (17:25, 20:25, 14:25)

Skład zespołu MOS WOLA: Butryn M., Trzpioła Z., Malec A.,  Gawęda J. (libero), Czarnocka Z. (libero), Bukańska D., Krupińska M., Kraszewska W., Malinowska P.