Aktualności

05.11.2019

Kadetki MOS Wola słabsze w starciu z Legionovią.

Podopieczne trenera Patriaka ambitnie walczyły, ale wystarczyło to tylko na jednego seta. Przede wszystkim przeciwniczki były skuteczniejsze w końcówkach wygrywając zasłużenie 3:1.

Zawodniczki Mosu bardzo słabo rozpoczęły mecz. Kilka prostych błędów po naszej stronie i Legionovia uzyskuje kilku punktowe prowadzenie. W końcówce nasze zawodniczki zaczęły popełniać mniej błędów, zbliżając się do przeciwniczek (19: 22), ale niestety trzy piłki wygrane z rzędu znów pozwoliły Legionovii odskoczyć i spokojnie dograć seta (19:25).

Na początku drugiej partii skuteczniej zagrały ponownie przeciwniczki. Tym razem podopieczne trenera Patriaka szybko wróciły do gry i ze stanu 4:9 doprowadziły do remisu po 10. W tym okresie meczu nasze kadetki  grały nieźle w ataku, punktowały w bloku, ale brakowało lepszej zagrywki. Przez to miały duże problemy z punktowaniem przy własnym serwisie. W połowie seta powtórzyła się sytuacja z poprzedniej partii. Kilka prostych błędów i gra się posypała (12:17). Ostatecznie przegrywamy do 14.

W trzecim secie od początku lepsza gra zawodniczek Mosu, stopniowo zaczęły przejmować  inicjatywę (10:8). Legionowianki nie miały zamiaru odpuszczać, ale coraz częściej nadziewały się na nasz blok. Tym razem końcówkę lepiej zagrały zawodniczki Mosu wygrywając do 18.

Przeciwniczki bardzo dobrze rozpoczęły czwartą partię wybijając naszym zawodniczkom z głowy marzenia o tie-breaku. Od początku zbudowały sobie kilku punktowe prowadzenie (11:16). Podopiecznym trenera Patriaka zabrakło siły ognia w ataku. Skuteczne ataki ze środka, to było za mało. Potrzebne było większe wsparcie na skrzydłach. Przeciwniczki utrzymały przewagę wygrywając  seta do 19 i cały mecz 3:1.

Skład zespołu MOS WOLA: Butryn M., Mazurek K., Kaczmarzyk E.,Trzpioła Z., Malec A., Kwiatkowska E., Gawęda J. (libero), Czarnocka Z., Bukańska D., Krupińska M., Grodzicka N., Malinowska P. (libero)

MOS Wola I - Legionovia Legionowo 1:3 (19:25, 14:25, 25:18, 19:25)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy