Bez emocji.

W 7 odsłonie ligi mazowieckiej juniorek ulegamy z niekwestionowanym faworytem tabeli – LTS Legionovia Legionowo.

Od pierwszych minut widać było przewagę naszych rywalek. Kilku punktowa wypracowana przewaga LTSu utrzymywała się do stanu 13-18. Niestety po czasie dla zespołu MOSu nie było lepiej, gramy fragmentami dobrą siatkówkę ale to nie wystarcza na przeciwniczki. Zupełnie inny obraz przybrał drugi set. Częste zmiany, atak środkiem Emilki, skrzydłami Oliwii i Oli nie tylko mogły się podobać, ale również sprawiały duży problem rywalkom. Przez cały set dyktujemy warunki gry. Prowadzenie sześcio-punktowe (20-14) dawało nadzieję na dowiezienie wyniku do końca seta. Siatkarki z Legionowa jedak nauczone walki do końca nie tylko odrobiły straty doprowadzając do stanu po 23, po 24. Nie wytrzymujemy końcówki seta i ulegamy 24-26. W trzeciej odsłonie Legionovianki rozsypywały nasz zespół silnym atakiem wymuszając na juniorkach trenera Lizińczyka błędy własne. Gramy nierówno i musimy uznać wyższość zespołu LTSu. Ulegamy 0-3.

UMKS MOS Wola Warszawa - LTS Legionovia Legionowo I 0-3 ( 19:25, 24:26, 17:25 )

Skład zespołu MOS WOLA: Kamińska K., Mazurek K. , Postek S., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Osipiak I., Kwiatkowska E., Sawińska O., Połosak W.(L), Kruszewska M.(L)

Trenerzy: Filipowicz P., Lizińczyk S.