Juniorzy MOS Wola z kolejnym pewnym zwycięstwem w mazowieckiej I Lidze.

Nie mogło być inaczej. Podopieczni trenera Copa odnieśli kolejne zwycięstwo w lidze. Nasi siatkarze w bardzo szybkim tempie rozprawili się z KPS Siedlce 3:0 (25:15, 25:14, 25:19). Różnicę klas widać było w każdej partii.

Zawodnicy MOS-u od samego początku byli skupieni na celu i błyskawicznie uruchomili blok, który okazał się w tym meczu bardzo cenną bronią. Przy nierównej grze rywali, mogliśmy grać spokojnie wygrywając pierwszą partię do 15.

Na początku drugiego seta wydawało się, że gra nieco się wyrówna, ale pojedyncze skuteczne ataki przeciwników nie robiły większego wrażenia ani krzywdy na naszym zespole. W tym okresie meczu bardzo skuteczny był Bartosz Gomułka. Szybko dołączył do niego Michał Gawrzydek i właściwie nie było już co zbierać (16:8). Dzisiejsi rywale bardzo blado wypadali na tle naszych juniorów i przegrali seta do 14.

W trzeciej odsłonie nastąpiła ponownie całkowita dominacja od początku. Karol Jakóbczak mógł pozwolić sobie absolutnie na wszystko, bo cały nasz zespół był bardzo dobrze dysponowany, a przeciwnicy nie mieli argumentów, żeby nam zagrozić. Bardzo szybko uzyskujemy kilkupunktową przewagę i utrzymujemy ją do końca partii. Mecz zakończył atakiem z prawego skrzydła najskuteczniejszy zawodnik meczu Bartosz Gomułka, zdobywca 16 punktów. Trzecią partię wygrywamy do 19.

MOS Wola I - KPS Siedlce 3:0 (25:15, 25:14, 25:19)

Skład MOS Wola: Michał Gawrzydek (c), Jaromir Orlicz, Bartosz Gomułka, Michał Kulesza, Maciej Pieńkowski, Jakub Buczek, Kacper Kulesza (l), Dawid Bulira (l), Karol Jakóbczak, Bartosz Rubin, Przemysław Gadziński, Mikołaj Pisarski.