Drugi zespół juniorek ulega juniorkom Ateny.

W mazowieckiej I lidze juniorek nie było niespodzianki. Dobrze predysponowany zespół Ateny pokonuje 3-0 na swoim parkiecie podopieczne trenera Patriaka

Drugi skład juniorek przegrywa dzisiejszy mecz z Ateną Warszawa. Pierwsze dwa sety zaczynamy dobrze,wyrównana gra do 15 punktów, później zaczynają się liczne błędy w przyjęciu i całe dwa sety przegrywamy do 16. W trzecim secie gra naszych Mosianek nie układała się, błędy nie pozwalają nam wyjść z 10 punktów. Cały mecz przegrywamy 3:0 (-16,-16,-7).

Marysia Butryn (C), Zuzia Czarnocka, Patrycja Malinowska, Julka Rostkowska, Daria Bukańska, Amelia Malec, Weronika Kraszewska, Julka Gawęda, Natalka Mróz, Nikola Grodzicka, Zuzia Trzpioła, Gosia Krupińska