Drugie miejsce młodzików na turnieju w Radomiu

Kolejny udany test podopiecznych trenera Nassalskiego. Tym razem nasi młodzicy wystąpili w dobrze obsadzonym turnieju w Radomiu.

Wyniki:

MOS Wola - UKS 5 Wołomin 2-0

MOS Wola - Plas Kielce 0:2

MOS Wola - KS LechiaTomaszów Maz. 2:0

MOS Wola - RCS Czarni Radom 1:1

Najlepszym zawodnikiem zespołu wybrany został Mateusz Taczała

Skład MOS Wola: Niechcielski, Gotowicki, Dolecki, Nowik, Kobyliński, Wójcik, Chaciński, Taczała, Henzel, Żabicki.

Turniej podsumował nasz trener Konrad Nassalski: Miejsce nie odzwierciedla naszej gry, robiliśmy dużo błędów w szczególności w elemencie zagrywki. Nie robiliśmy krzywdy przeciwnikowi a generowaliśmy dużo błędów. Niestety często sami sobie rzucaliśmy kłody pod nogi i z potencjalnie prostej symulacji wytwarzał się problem. Ze względu na kontuzje i choroby na turnieju byliśmy w 10 osób, co spowodowało małe pole manewru pod względem zmian w szczególności w kluczowych momentach. Turniej stał na wysokim poziomie a zespoły tam obecne pokazały nam nad czym musimy ciężko pracować aby osiągać lepsze wyniki. W przegranym meczu 0:2 z Kielcami w końcówce prowadziliśmy 3 punktami i zabrakło nam chłodnej głowy, aby dowieźć seta do końca. Nakręcony zespół przeciwny spokojnie kontrolował grę w drugim secie i zasłużenie wygrał. Szkoda pierwszego seta bo mecz mógł potoczyć się w drugą stronę. Na koniec turnieju przyszło nam się zmierzyć z gospodarzem. Nasi chłopcy wyszli na ten mecz ospali przez co ciężko było nam osiągnąć przewagę, która dała by nam spokojna grę. W końcówce tej partii zabrakło spokoju czego efektem był przegrany set na przewagi. W drugim secie dokonałem kilku zmian czego efektem była nieznaczna poprawa gry w szczególności przewaga którą mimo nerwowej końcówki udało nam się dowieźć na naszą korzyść.