Przegrana juniorek MOS WOLA w starciu ze Spartą.

Podopieczne trenera Lizińczyka niestety przegrywają na parkiecie rywalek. MUKS Sparta Warszawa - UMKS MOS Wola Warszawa 3-0 (25:13, 29:27, 26:24)

Strategia na rozkręcanie się zespołu MOS WOLA przez pierwszy set nie może się podobać. To już drugi mecz, który nie iskrzy od pierwszych minut. Gramy źle w każdym elemencie. Przeciwniczkom w przeciwieństwie do nas, wychodzi wszystko.

Dwa następne sety bardzo podobne. Gramy dobrze, prowadzimy wyraźnie ale w samych końcówkach nie umiemy wygrać decydującej piłki. Wielka szkoda, bo przyzwyczaiły nas nasze siatkarki do walki od początku do końca. Czekamy więc na wielki powrót mocy!

Skład zespołu juniorek MOS WOLA: Kabala Julia, Kamińska Kasia, Kosieradzka Oliwka, Kraucka Pola, Kruszewska Martyna, Kwiatkowska Ewa, Osipiak Iza, Postek Sylwia, Połosak Wiktoria, Rozwadowska Martyna, Sawińska Olga