Wygrana zgodnie z planem naszych kadetów

Nasi kadeci w hali przy ul. Rogalińskiej pewnie pokonali Olimp Ostrołękę 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)

Zawodnicy trenera Jackowicza byli zdecydowanymi faworytami w konfrontacji z zespołem z Ostrołęki. Choć w pierwszym secie było trochę pod górkę, jednak potem wszystko poszło po naszej myśli. W pierwszym secie to przeciwnicy kontrolowali przebieg partii. Dopiero w końcówce zaczęliśmy popełniać mniej błędów  i dzięki temu odrabiamy straty.  Zdobyliśmy 5 punktów  z rzędu i wyszliśmy na prowadzenie. Zwycięstwo w pierwszej partii do 21 przypieczętował sprytnym atakiem nasz skrzydłowy. Set numer  dwa i trzy od początku przebiegał pod dyktando naszych kadetów, którzy pewnie zmierzali do zwycięstwa. Wygrywamy odpowiednio do 20 i 18.

Mazowiecka I Liga Kadetów: MOS Wola I – Olimp Ostrołęka 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)

Skład MOS Wola:  Maroszek K., Przybyłowski J., Srokosz M., Krajewski P., Bagiński B., Jędrych M., Krysiński H., Bartczak K., Cholewiński J., Chodziński K., Wojciechowski W., Ziółkowski J., Stankiewicz M. (Libero), Jachowski S. (Libero).