Ulegamy w starciu z LTS Legionowo .

Dzisiaj wygrało doświadczenie siatkarskie rywalek z Legionovii. Dla zawodniczek MOSu starcie z renomowanym zespołem LTSu było zebraniem doświadczenia boiskowego.

Kadetki MOS WOLA w I lidze juniorek rozegrały dziś mecz z LTS Legionovia I.
Wiek i doświadczenie starszych zawodniczek przeważyło o wyniku spotkania (3:0).
W pierwszym secie Mosianki trudno weszły w grę, zawodniczek LTS-u przewyższały siatkarki z Rogalińskiej w każdym aspekcie. Seta przegrywamy do 14. W drugim secie pojawiła się lepsza komunikacja między zawodniczkami MOSu, które nie odstawały od starszych koleżanek. Przegrywamy seta drugiego do 17. Trzeci set podopieczne trenera Patriaka zaczęty od fenomenalnej zagrywki Marysi Butryn i prowadzenia 4:0. Przewagę utrzymały do stanu 9:6. Potem wkradły się błędy w przyjęciu i zawodniczki Legionovii odskoczyły na kilka punktów. Podopieczne trenera Patriaka próbowały dogonić rywalki, ale te były zbyt mocne. Przegrywamy do 18. Zabrakło dzisiaj na boisku również kilku czołowych zawodniczek wśród kadetek MOSu, co osłabiło nasz zespół.

Skład zespołu kadetek: P. Malinowska, Z. Czarnocka, J. Gawęda, A. Malec, W. Kraszewska, P. Kabala, M. Butryn, N. Niedźińska, Z . Trzpioła, D. Bukańska