Przegrana kadetek na starcie sezonu.

W nowym rozdaniu tego sezonu , kadetki MOSu musiały uznać wyższość rywalek LTS Legionovii.

Relacja Patrycji Malinowskiej ze spotkania MOSu z LTS: „...Nasze podopieczne zainaugurowały sezon w kategorii kadetek. Dobrze rozpoczęte sety i fragmenty gry przeplatały się z własnymi błędami naszych zawodniczek. W pierwszym secie uległy Legionowiankom do 18. Drugi set nie rozpoczął się dla nas dobrze, jednak postawiliśmy przeciwniczkom trudne warunki- od stanu 18:24 doprowadziłyśmy do remisu. Walka punkt za punkt w końcówce seta, którą ostatecznie wygrały nasze rywalki LTS. Set przegrywamy do 26. W trzecim secie przeciwniczki rozpoczęły od prowadzenia. Od stanu 7:12 dla przeciwnika, bardzo dobry fragment gry miała Marysia Butryn, która konsekwentną zagrywką doprowadziła do prowadzenia Mosianek (18:13). Niestety liczne błędy naszego zespołu w przyjęciu i ponownie odnotowałyśmy remis. Legionovia wykorzystała końcówkę seta wygrywając do 21. Mecz przegrywamy 0:3 (-18,-26,-21)...”

Skład kadetek MOS WOLA: Butryn, Mazurek, Malec, Kwiatkowska, Kaczmarzyk, Trzpioła, Gawęda, Mróz, Bukańska, Grodzicka, Czarnocka, Rostkowska, Malinowska, Krupińska.

LTS Legionovia Legionowo I   - UMKS MOS WOLA I    3:0 (25:19, 28:26, 25:21)