Juniorki MOS Wola zainaugurowały sezon ligowy 2019/2020

W hali przy ul. Rogalińskiej na rozpoczęcie sezonu ligowego spotkały się dwie drużyny MOS Wola. Podopieczne trenera Lizińczyka pokonały młodsze koleżanki prowadzone przez trenera Patriaka 3:0 (26:24, 25:12, 25:17).

Początek spotkania lepiej rozpoczęły młodsze zawodniczki MOSu. To właśnie podopieczne trenera Patriaka przez większość seta utrzymywały prowadzenie grając dobrze w polu serwisowym oraz obronie. Pierwszy zespół potrzebował trochę czasu aby wejść na odpowiedni poziom gry. Od stanu po 20 nastąpiła walka punkt za punkt. W końcówce seta z dobrej strony pokazała się Oliwia Kosieradzka grając skutecznie w ataku i to głównie dzięki jej dobrej grze pierwszy zespół mógł cieszyć się ze zwycięstwa w pierwszej partii do 24.

Drugą część spotkania lepiej rozpoczęły już starsze zawodniczki. Od początku kontrolując swoją grę, uzyskały kilkupunktową przewagę którą spokojnie doprowadziły do końca seta zwyciężając 25:12.

W trzeciej partii ponownie szybko na prowadzenie wyszły zawodniczki trenera Lizińczyka.  Młodsze siatkarki próbowały walczyć jednak musiały uznać wyższość starszych koleżanek. Ostatecznie pierwszy zespół zwyciężył do 17 i cały mecz 3:0.

Skład MOS Wola I: Kamińska K., Mazurek K., Postek S., Kaczmarzyk E., Kosieradzka O., Rozwadowska M., Kraucka P., Kwiatkowska E., Sawińska O., Połosak W. (Libero), Kruszewska M. (Libero).

Skład MOS Wola II: Krupińska M., Bukańska D., Rostkowska J., Trzpioła Z., Malec A., Czarnocka Z., Butryn M., Grodzicka N., Kraszewska W., Gawęda J. (Libero), Malinowska P. (Libero)

MOS Wola I - MOS Wola II 3:0 (26:24, 25:12, 25:17)