MOS WOLA Warszawa

24.04.2024, 05:15

Debiut siatkarek rocznika 2006 w lidze kadetek.

II Liga mazowiecka kadetek rozpoczęła rywalizację tego sezonu. Na parkiecie hali przy ul Deotymy stanął pierwszy zespół Sparty Warszawa oraz o 3 lata młodszy zespół MOS WOLA III

Podopieczne trenera Krukowskiego bez kompleksów walczyły z bardziej doświadczonymi rywalkami. W pierwszym secie nasze młodziutkie siatkarki z Woli sprawiły dużą niespodziankę. Uległy swoim przeciwniczkom 23:25. W dwóch kolejnych setach rywalki coraz śmielej wykorzystywały przewagę na siatce. Nam zabrakło energii tej z pierwszego seta. Podopieczne trenera Krukowskiego pomimo przegranej, mogę zaliczyć to spotkanie do ważnych ze względu na zdobywanie doświadczenia. Najsłabszym niestety elementem dzisiejszego spotkania były młode sędziny, które popełniały dużo błędów, brak było konsekwencji w decyzji. Miejmy nadzieję , że zbierane doświadczenie podniesie ich warsztat pracy.

UMKS MOS WOLA Warszawa – MUKS Sparta Warszawa 0-3 (23:25,10:25,8:25)

Skład zespołu kadetek MOS WOLA: Tereszczuk J., Bartosiewicz J., Wyszkowska K., Kulik A., Daca M., Wydmańska M., Szkaradek G., Buczyńska M., Jaroń O., Ornoch N., Bartosiewicz A., Serdak N.,

Trener : Radosław Krukowski