Młodziczki wygrały 2:1 w Radomiu w meczu rundy finałowej.

W drugim meczu rundy finałowej Mazowsza młodziczki MOS Wola wygrały 2:1 na wyjeździe z UKS 33 Radom. Po bardzo słabym początku dziewczęta z MOS Wola się zmobilizowały i zdołaly wygrać mecz.

Drugi mecz w rundzie finałowej młlodziczki MOS-u rozegrały na wyjeździe z UKS "33"
Radom. Pierwszy set stał pod znakiem całkowitej niemocy naszej drużyny. Nie udawało
się dosłownie wszystko. Szwankował każdy element siatkarskiego rzemiosła, co
spowodowało szybką przegraną do 7. W drugim secie również przeciwniczki zaczęły
popełniać błędy, natomiast w naszej drużynie poprawiła się zagrywka. Obie drużyny
seryjne traciły i zdobywały punkty. Kluczowym momentem spotkania było wejście na
boisko, po długiej przerwie spowodowanej złamaniem nogi, Oli Kołtuniak, która w
końcówce zdobyła kolejno dwa punkty z ataku i dołożyła od razu jeszcze dwa asy
serwisowe, dzięki czemu dziewczęta z MOS-u wygrały 25:21 i doprowadziły do remisu w
setach. W trzecim secie wszystkie zawodniczki zagrały o wiele lepiej prowadząc od
początku do końca, aby ostateznie wygrać 15:12

UKS "33" Radom - UMKS MOS WOLA Warszawa 1:2 (25:7 ; 21:25 ; 12:15)

Skład UMKS-u: Moczulska Joanna, Jankowska Gabriela, Doniek Agnieszka, Dąbrowska
Agata(kapitan), Sarnecka Katarzyna, Otto Aleksandra, Brodziak Joanna (libero) oraz
Kołtuniak Aleksandra, Suska Anna, Kowalewska Karolina, Stypułkowska Marta, Włudarska