Aktualnie znajdujesz się na:

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy na VII turniej o Puchar Białołęki 2019

W dniach 14-15 września 2019 roku na obiektach BOS przy ul. Strumykowej 21 odbędzie się turniej piłki siatkowej chłopców w kategorii młodzika „Puchar Białołęki 2019”. To już 7. edycja tych zawodów, które organizujemy dla mieszkańców Białołęki. „Puchar Białołęki” cieszy się uznaniem i zainteresowaniem społeczności siatkarskiej w Dzielnicy Białołęka i Warszawy. Stanowi stały element kalendarza sportowego dzielnicy oraz siatkarskiej Warszawy i Mazowsza.

W tym roku udział w turnieju zapowiedziało 13 zespołów. Wśród uczestników są zespoły z Olsztyna, Poznania, Starogardu Gdańskiego, Łodzi, Ostrołęki, Rawy Mazowieckiej, Grudziądza  oraz Warszawy i Mazowsza.

Projekt współfinansuje m.st. Warszawa – Dzielnica Białołęka.

Informujemy również, że w czasie zawodów organizatorzy będą przyjmować zapisy na zajęcia siatkarskie w ramach programu „Białołęcki Volley”, które będziemy prowadzić od początku września 2019 r. W zajęciach mogą uczestniczyć chłopcy ur. w latach 2005-2010 i mł. Szkolenie prowadzimy w grupach wiekowych.

Koordynatorem projektu jest trener Krzysztof Felczak, który również przyjmuje zgłoszenia zainteresowanych pod adresem mailowym bvolley@wp.pl lub telefonicznie 606-75-12-10

Serdecznie zapraszamy na nasze zawody i zajęcia siatkarskie !

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy

Opcje strony

do góry