Zwycięstwo młodziczek MOS Wola z Volley Płock w pierwszym meczu rundy finałowej.

Młodziczki MOS Wola wygrały 2:0 z Volley Płock , w pierwszym meczu rundy finałowej mistrzostw Mazowsza, rozegranym w hali MOS-u na Rogalińskiej.

W sobotę 19 stycznia młodziczki rozpoczęły mecze rundy finałowej mistrzostw
Mazowsza. Pierwszym przeciwnikiem były dziewczęta z MUKS "Volley" Płock. Mecz
rozgrywany był na hali MOS-u. Pierwszy set był bardzo wyrównany jednak ze stałym
dwu, trzy punktowym prowadzeniem dziewcząt z MOS-u. Obfitował w wiele bardzo
ciekawych akcji zarówno w ataku jak i obronie z obu stron. Zakończył się wynikiem
25:23 dla MOS-u. Drugi set to już całkowite panowanie na boisku gospodyń. Prowadziły
pewnie od początku do końca wygrywając ostatecznie do 19.

UMKS MOS Wola - MUKS "Volley" Płock 2:0 (25:23 ; 25:19)

Skład UMKS-u MOS WOLA : Moczulska Joanna, Otto Aleksandra, Dąbrowska Agata, Jankowska Gabriela, Sarnecka Katarzyna, Doniek Agnieszka, Gniadek Daria (libero) oraz
Kowalewska Karolina (kapitan), Suska Anna, Stypułkowska Marta, Wiśniewska Marta,