Aktualności

05.09.2019

Drużyna kadetów MOS Wola wyjeżdża na turniej do Wiednia

Drużyna kadetów trenera Marcina Jackowicza wyjeżdża do Wiednia na 47. Międzynarodowy turniej siatkówki młodzieżowej ASVO Sokol V w Wiedniu. Nasza drużyna jedzie do stolicy Austrii na zaproszenie klubu Hot Volleys Wiedeń, z którym od wielu lat nasz klub współpracuje.

  • Wiedeń - Hofburg siedziba Habsburgów
    Wiedeń - Hofburg siedziba Habsburgów

 

W kategorii kadetów wystąpi siedem zespołów z Austrii, Czech i Polski.

Grupa A:

MOS WOLA Warszawa  PL

TJ Sokol Ślapanice Czechy

VC Union Wr. Neustadt Austria

TJ Sokol V Wien Austria

Grupa B:

TJ Slavia Liberec Czechy

ASKO Linz - Steg Austria

hot Volleys Wien Austria

 

Trener Marcin Jackowicz zabiera do stolicy Austrii następujących zawodników:

Marcin Srokosz, Hubert Krysiński, Mateusz Stankiewicz, Bartosz Bagiński, Wiktor Wojciechowski, Michał Popielski, Kacper Chodziński, Jędrzej Ziółkowski, Krystian Bartczak, Michał Jędrych, Jakub Cholewiński, Szymon Jachowski, Dawid Cieślik, Piotr Krajewski

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy