Fatalny mecz juniorów MOS Wola w Wołominie.

Drużyna juniorów MOS Wola przegrała 1:3 mecz z Junior Stolarką Wołomin na wyjeździe, w fatalnym stylu. Był to mecz w ramach rozgrywek finałowych Mistrzostw Mazowsza.

Junior Stolarka Wołomin - MOS Wola 3:1 (23:25)(25:19)(26:24)(25:19)

Makowski, Dziubański, Iliński, Kaczmarek, Pawlewicz, Neneman, Guz (libero) oraz Marchwicki, Łukasik.

Przykrą niespodziankę sprawili juniorzy MOS Wola , przegrywając w fatalnym stylu w Wołominie. Nawet brak z zespole kontuzjowanych siatkarzy, Patryka Strzeżka i Mateusza Behra i chorego Bartka Gąsiora, nie usprawiedliwia tak słabej gry drużyny.

W pierwszej partii nic nie zapowiadało późniejszej klęski. Zespól MOS Wola kontrolował grę, dobrze grał blokiem ( 5 punktowych bloków Ilińskiego) i mimo sporej ilości błędów MOS Wola wygrał seta 25:23.

Od drugiego seta drużyna juniorów MOS Wola grała z każdą chwilą coraz gorzej. Siatkarze Junior Stolarki Wołomin grali coraz lepszą zagrywką, dobrze atakowali i przy słabej postawie MOS-u uzyskiwali coraz większą przewagę. Set drugi wygrany przez Wołomin 25:19.

W trzecim secie zespół MOS Wola prowadził 15:10 i... prawie zupełnie przestał grać. Drużyna z Wołomina wykorzystała bezlitośnie słabą dyspozycję siatkarzy z Woli i grając dobrze wygrała seta 26:24.
Czwarty, i jak się okazało ostatni set ,  to już zupełna dominacja zespołu z Wołomina i zasłużone zwycięstwo w całym meczu 3:1.