Porażka 1:3 siatkarzy BT Wózki MOS Wola z wiceliderem II ligi w Będzinie.

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola uległa 1:3 w wyjazdowym meczu z MKS MOS Będzin. Gospodarze z Będzina to bardzo dobrze zorganizowany zespół, z aspiracjami do gry w I lidze i nasi siatkarze , mimo niezłej i ambitnej gry, nie byli w stanie wygrać meczu.

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola uległa 1:3 w wyjazdowym meczu z MKS MOS Będzin. Gospodarze z Będzina to bardzo dobrze zorganizowany zespół, aspirujący do I ligi i nasi siatkarze , mimo niezłej i ambitnej gry, nie byli w stanie wygrać meczu.

MKS MOS Będzin - BT Wózki MOS Wola 3:1 (25:21)(25:17)(24:26)(25:20)

Skład BT Wózki MOS Wola: Makowski, Pawlewicz, Szcześniewski, Kaczmarek, Szulc, Michor, Żurek (libero) oraz Łukasik, Iliński, Gąsior, Marchwicki.

Trener Krzysztof Felczak w rozmowie telefonicznej przekazał nam kilka uwag po meczu w Będzinie.

- MKS MOS Będzin to bardzo dobrze zorganizowany zespół, zarówno w ataku jak i w obronie, który popełnia mało błędów. Nasza drużyna bardzo się starała, ale w dwóch pierwszych setach gospodarze dominowali na boisku.
      W trzecim secie wykorzystaliśmy ich błędy, pewne zmiany w składzie oraz  naszą lepszą grę. Prowadziliśmy w tej partii 24:20, aby ostatecznie wygrać seta 26:24. Cieszę się, że nasz zespół wygrał tego trzeciego seta i także w czwartej partii długo toczyliśmy wyrównaną walkę.
Graliśmy ambitnie, ale brakowało elementów siatkarskich , co uwidoczniło się na tle bardzo dobrego zespołu trenera Semeniuka.