Juniorki i kadetki MOS Wola wygrały 3:0 kolejne mecze w lidze mazowieckiej.

Juniorki MOS Wola trenera Artura Wójcika pokonały 3:0 (25:8)(25:10)(25:10) drużynę MKS MDK Warszawa w kolejnym meczu, w rozgrywkach Mazowsza.Także kadetki wygrały 3:0 wyjazdowy mecz w Żyrardowie z OSiRem.

Juniorki  MOS WOLA odniosły kolejne zwycięstwo i znów bez straty seta.

Tym razem na Rogalińskiej porażki doznały zawodniczki MKS MDK Warszawa. Dodatkowo zmotywowane przed meczem przez trenera juniorki MOS-u Wola zagrały dobre spotkanie.

Było dużo akcji, po których ręce same składały się do oklasków. Dziewczęta grały skutecznie i zarazem bardzo widowiskowo. Podkreślić należy, że przeciwniczkom w żadnym secie nie udało się przekroczyć 10 punktów, a mecz trwał tylko 44 minuty.

MOS  Wola – MKS MDK 3:0 (25:8, 25:10, 25:10)

W naszym zespole zagrały: Lizińczyk Małgosia, Stawicka Asia, Kunysz Ania, Przepiórka Ola, Fic Ania, Fiuk Kasia, Dudek Magda-libero, Słumińska Małgosia, Jankowska Agnieszka, Gniadzik Małgosia, Grabowska Gabrysia.