Młodzicy MOS Wola na piątym miejscu w Olsztynie.

Młodzicy MOS Wola uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta miasta Olsztyn, zajmując w nim 5. miejsce.Turniej wygrał zespół gospodarzy, AZS Olsztyn.

Młodzicy MOS Wola zajęli V miejsce na turnieju w Olsztynie.

W piątek zawodnicy MOS Wola  wygrali zdecydowanie po 2:0 trzy mecze w grupie,  ale po meczu Olsztyn - Tomaszów (wygrana Olsztyna po zaciętym meczu 2:1) było wiadomo, że te dwa zespoły wraz z MOS-em będą walczyć o wyjście z grupy.

W sobotę drużyna z Tomaszowa grała z MOS-em Wola mecz decydujący o jej wyjściu z grupy. Niestety, na początku pierwszego seta nasi młodzicy pozwolili na zyskanie przewagi przeciwnikowi i później ambitna pogoń nie dała już rezultatu. Drugi set to dobra gra Mosowców i wygrana. Niestety w końcówce ti-break’a kilka prostych własnych błędów przesądziło sprawę zwycięstwa drużyny z Tomaszowa.

Kolejny mecz z drużyna AZS Olsztyn decydował, który z trzech zespołów wyjdzie grupy. Trema drużyny z MOS-u i dobra postawa Olsztynian pozwoliła im odnieść zdecydowane zwycięstwo w pierwszym secie. Drugi set to bardziej wyrówna gra z wieloma dobrymi siatkarskimi akcjami z obu stron. Jednak cały czas przewagę utrzymywał Olsztyn i znów błędy w końcówce ze strony MOS-u. W konsekwencji zwycięstwo Olsztyna 2:0.

Ostatni mecz w sobotę MOS rozegrał z drużyną Oczko Białystok i wygrał zdecydowanie tzw krzyże 2:0. W niedzielę, siatkarze MOS Wola zwyciężają przy swobodnej grze 2:0, z zespołem  Biała Podlaska. Ostatecznie MOS Wola zajął V miejsce w turnieju.

VI miejsce: Biała Podlaska

W turnieju trener dał szansę gry wszystkim zawodnikom sprawdzając ich umiejętności na początku sezonu.